Forside > Marked/salg
Marked/salg

Janne Beate B. Duke


Lars Mausethagen
Salgs- og markedssjef
Tlf: 975 54 820
lars.mausethagen@fagbokforlaget.no
Janne Beate B. Duke
Janne-Beate Buanes Duke
Markedskonsulent høyere utdanning: helse- og sosialfag, psykologi og jus
Tlf: 55 38 88 26 / 975 54826
janne-beate.duke@fagbokforlaget.no

Anne Ivarsen


Anne Ivarsen
Markedskonsulent høyere utdanning: økonomisk-administrative fag
Tlf: 55 38 88 25 / 975 54 825
anne.ivarsen@fagbokforlaget.no
 Glenn Jensen Mangerøy
Glenn Jensen Mangerøy
Markedskonsulent høyere utdanning: samfunnsfag og humaniora
Tlf: 55 38 66 26 / 975 56 626
glenn.mangeroy@fagbokforlaget.no
 
Bjarne Bjerklund
Salgsrepresentant akademisk
Tlf: 975 56 693
bjarne.bjerklund@fagbokforlaget.no
 Marianne Volden
Marianne Volden
Salgs- og markedssekretær undervisning
Tlf: 23 30 24 15/970 57 415
marianne.volden@fagbokforlaget.no

 


Gabrielle Haga
Markedskonsulent undervisning: Videregående
Tlf: 970 57 451
gabrielle.haga@fagbokforlaget.no
 

Ingrid Helene Pran
Markedskonsulent undervisning: Høyere utdanning samfunnsfag og humaniora, og offentlige publikasjoner
Tlf.: 416 47 766
ingrid.pran@fagbokforlaget.no

 
Hilde Kristoffersen
Markedskoordinator undervisning
Tlf: 970 57 447
h.kristoffersen@fagbokforlaget.no

 

Merete Heggernes
Markedskonsulent undervisning : Grunnskole
Tlf: 970 57 424
merete.heggernes@fagbokforlaget.no

 Kay Andersen
Kay Henning Andersen
Seniorrådgiver salg læremidler
Tlf: 55 38 66 10 / 975 56 610
kay.andersen@fagbokforlaget.no
 

Håkon Fanebust
Digitale læremidler undervisning
Tlf: 55 38 66 56/ 975 56 656
hakon.fanebust@fagbokforlaget.no

 

Philippe Prillard
Markedskoordinator Migranorsk
Tlf.: 970 57 413
Philippe.prillard@fagbokforlaget.no

 

Anne Koch
Markedskoordinator/kundeservice/salg
Tlf.: 975 56 651
anne.koch@fagbokforlaget.no

 

Nina Bjørngaard
Markedskonsulent høyere utdanning: pedagogikk og lærerutdanning
Tlf: 975 56 624
nina.bjorngaard@fagbokforlaget.no 

 

Malgorzata Bak
Markedskonsulent høyere utdanning: realfag
Tlf.: 553 88 735 | Mobil: +48 531 984 480
malgorzata.bak@fagbokforlaget.no

 

Joanna Bernat
Markedskonsulent
Tlf: +48 517 874 922
joanna.bernat@fagbokforlaget.no

 

Malgorzata Kokoszka
Koordinator Capusonline
Tlf.: 975 56 649
malgorzata.kokoszka@fagbokforlaget.no

 

Stine Stangeland Bach
Markedskonsulent undervisning: Norsk som andrespråk
Tlf.: 975 56 686 
stine.bach@fagbokforlaget.no



Opprettet: 15.01.2007 21:09, endret: 30.08.2016 8:48